فرصت های شغلی تیراژه

شرایط کاری

 

تاکسی من جوانگراست و به همین دلیل اعضای آن را جوانانی پر انرژی، پویا، مستعد و حرفه‌ای تشکیل داده. ما همیشه به دنبال افرادی شبیه به خودمان می‌گردیم تا هر روز قوی‌تر از روز قبل پیش برویم. تاکسی من به شما موقعیتی را می‌دهد که خود را اثبات کرده و توانایی‌هایتان را گسترش دهید.

ما از همکاری با افراد خلاق، متعهد، مسلط به تخصص خود و صد البته با اخلاق همیشه استقبال کردیم. بنابراین اگر این خصوصیات را دارید و به دنبال پیشرفت و پیوستن به خانواده تاکسی من هستید، زمان را هدر نداده و با ما تماس بگیرید. کافیست رزومه خود را به برای ما بفرستید تا در صورت نیاز به نیروی انسانی در حوزه مربوطه، با شما تماس گرفته شود.

 

کارشناس فروش

 

شرکت تاکسی من جهت گسترش خدمات خود به ذینفعانش به دنبال جذب کارشناس فروش در یکی از دفاتر خود با مشخصات ذیل می باشد :

– روابط عمومی بالا و فن بیان قوی

– حداقل یک سال سابقه فروشندگی

– پر انرژی و با انگیزه

– توانمند در متقاعد سازی مشتریان

– مسئولیت پذیر

– حداکثر سن ۳۰ سال

 

مارکتینگ

 

ما در جستجوی کارشناس ارتباط با مشتری جوان، با قدرت تحلیل بالا و نتیجه گرا هستیم تا به عنوان عضوی از تیم مدیریت ارتباط با مشتری، به حفظ و توسعه رابطه با مشتریان گرانقدرمان بپردازد.

 

مرکز تماس

 

.مهمترین هدف در شرکت تاکسی من رضایت کامل مشتریان می باشد، در راستای تحقق این مهم شرکت تاکسی من اقدام به جذب کارشناس مرکز تماس نموده که این کارشناسان در واحد مرکز تماس در شیفت های صبح، عصر، شب وظیفه پشتیبانی و پاسخگویی به مشتریان را بر عهده دارند.